arme
10 اسفند 1401 - 18:39

بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) آماده خدمت رسانی به مردم کرمانشاه است

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) آماده خدمت رسانی به مردم کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی اکبر جاویدان ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع) کرمانشاه که با حضور معاون بهداد فراجا برگزار شد، اظهار کرد: بدون شک اهمیت حوزه سلامت کمتر از حوزه امنیت نیست و در این راستا سفیدپوشان مراکز درمانی شبانه روز برای جلب رضای خداوند و مردم تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به اهمیت حوزه بهداشت و درمان در مجموعه فراجا، افزود: اگر اذعان کنیم که طی سالیان اخیر و با حضور سردار حسینی معاون بهداد فراجا انقلابی در این حوزه رخ داده گزاف نگفته‌ایم چرا که اقدامات انجام شده و خدمات رسانی‌های صورت گرفته به خوبی گواه این مدعا است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: احداث بیمارستان‌های متعدد در کشور، گسترش و تنوع خدمات رسانی و تلاش برای رفع دغدغه‌های بیماران همه اقدامات ارزشمندی است که در سطح فرماندهی انتظامی کشور در حوزه بهداشت و درمان رخ داده است.

جاویدان ادامه داد: بیمارستان منطقه‌ای حضرت ابوالفضل (ع) کرمانشاه یکی از همین مراکز درمانی مجهز است که در سال‌های اخیر به خوبی توانسته پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان، کارکنان انتظامی و نیروهای مسلح و خانواده‌های آنان باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش توفیق خدمتگذاری به مردم در مجموعه انتظامی را توفیقی بزرگ برشمرد و گفت: خداوند را شاکریم که این توفیق را نصیب ما کرده که در حوزه‌های مختلف انتظامی خادم مردم و سرباز ولایت و انقلاب باشیم.

جاویدان با بیان اینکه پلیس با وجود همه مزاحمت‌ها و سنگ اندازی های دشمنان توانسته راه پرافتخار و اقتدار خود را به درستی بپیماید، گفت: اظهار رضایت رهبر معظم انقلاب و اینکه ایشان انتظامی را رکن امنیت و مظهر اقتدار ملی معرفی می‌کند و سند بسیار معتبری برای این ادعا است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1066833